Hlavná štreka uživí ďalšie desiatky ľudí

Publikované dňa 12.08.2014

Ondrej Matej (SDKÚ) z Inštitútu pre dopravu a hospodárstvo vraví, že výhodou štátu v tomto boji o zamestnancov sú „režinky“ na celú železničnú sieť.

Odporúčané články

Po diaľniciach jazdia načierno tisíce áut. Koľko zaplatili na pokutách?

Autostrády na Slovensku vlani využívali načierno tisícky domácich vodičov, vyplýva z najnovších štatistík.

IDH v médiach  •  12.02.2018

Skvelá správa pre slovenskú energetiku, ktorá zostala nepovšimnutá

Na Slovensku by sa mohlo v nasledujúcich rokoch postaviť päť malých modulárnych reaktorov. Slovenské elektrárne teraz pracujú na štúdii usk...

IDH v médiach  •  14.09.2023

Vo vlaku sa obaril horúcim čajom, železnice mu na popáleninu dali sneh

Štátny dopravca má vo vlakoch po jednej lekárničke.

IDH v médiach  •  29.01.2019