Situácia na slovenských železniciach nie je dobrá, a dlh na údržbe infraštruktúry stále narastá. Okrem iných to už nahnevalo aj české dráhy, ktoré napísali sťažnosť partnerskej ŽSR. Podľa nášho ministra dopravy Andreja Doležala je kritika za dlhodobé zanedbávanie oprávnená.
Výstavba sa začne naplno až na jar. Teda rok a pol po pôvodnom termíne.
IDH v médiach • 15.12.2017Situácia na križovatke ulíc Bajkalská, Gagarinova a Prievozská v Bratislave bola po 7. hodine pokojná, premávka a jej plynulosť pripomínal...
IDH v médiach • 19.02.2019S takouto výzvou prišiel Inštitút pre dopravu a hospodárstvo. Podľa jej predstaviteľov je situácia v okolí Bratislavy neúnosná a zdržanie ...
IDH v médiach • 16.06.2014