Štát má nový biznis. Zarába na diaľničných známkach

Publikované dňa 24.05.2016

Príjmy z poplatkov za používanie slovenských „prémiových“ ciest by mohli podľa odborníka stúpnuť aj o 40 percent.

Odporúčané články

V roku 2016 na Slovensku otvorili len jeden diaľničný úsek. Je to žalostne málo, kritizuje expert

Najkritizovanejšia na rezorte dopravy je bezpochyby výstavba diaľnic a rýchlostných ciest. Ako prial rok 2016 autostrádam?

IDH v médiach  •  28.12.2016

Chýba rekordný počet autobusárov. Lákajú ich aj na päťtisícové náborové príspevky

Na zamestnaneckom portáli evidujú takmer trojnásobne viac ponúk na pozíciu autobusára, než to bolo pred piatimi rokmi. Dôvodom pre masívny od...

IDH v médiach  •  01.12.2023

Brusel chce zjednotiť mýtny systém. Ľudia by nemali platiť rovnakú sumu

V europarlamente sa hovorí o spoločnom systéme spoplatnenia ciest na základe prejdených kilometrov.

IDH v médiach  •  28.11.2016