Vlaky zadarmo môžu byť drahšie

Publikované dňa 16.11.2015

Pred rokom štát spustil bezplatné cestovanie v dotovaných vlakoch. Kabinet Roberta Fica si naplánoval, že tento balíček pre študentov a dôchodcov ho vyjde na trinásť miliónov eur.
Po jeho ročnom fungovaní si už nie je taký istý, že to nebude drahšie.

Odporúčané články

Počasie, uzávierky i meškanie vlakov. Štát spustní vlastné „Google maps“

Minister dopravy Árpád Érsek potvrdil, že systém za 17 miliónov eur začne fungovať na prelome rokov.

IDH v médiach  •  21.12.2016

Čítanie, hry, podcasty i práca. Strávte čas na cestách účelne!

Desaťtisíce Slovákov každý deň cestujú za prácou do veľkých miest. Ako môžete stráviť desiatky minút?

IDH v médiach  •  12.06.2019

Mýto sa môže rozširovať aj na menšie cesty. Kedy sa dotkne aj áut?

Kritickejšie sa na rozširovanie poplatkov pre autá pozerá šéf Inštitutu pre dopravu a hospodárstvo (IDH) Ondrej Matej.

IDH v médiach  •  19.09.2014