Doležal by chcel na východe štvorprúdovú diaľnicu: Ak to vyšlo Poliakom a Maďarom, zvládneme to aj my

Publikované dňa 07.10.2022

Kým poľská sieť diaľnic za posledné desaťročie výrazne hustne, u nás sú s prepojením na severného suseda problémy. Diaľnicou v dvojpruhu sa do Poľska dostanete jedine cez Kysuce, aj to len od Čadce. Po Žilinu zostáva dobudovať ešte kus cesty. Ešte biednejšie je na tom Orava.

Odporúčané články

Matej: Obchvat za 1,7 miliardy eur je dobrá voľba aj pre Jaguar

Rozhovor predsedu správnej rady IDH Ondreja Mateja pre Denník N.

IDH v médiach  •  05.02.2016

Zo železničnej trate ide hrôza. Ľudia sa na západnom Slovensku boja sadnúť na vlak

Televízia Markíza získala video z miesta na železničnej trati, ktorú by mali železnice určite čo najskôr preveriť. Na veľmi zlú...

IDH v médiach  •  04.04.2023

Zrážka vlakov odkryla nedostatky na železniciach

Riaditeľ IDH Ondrej Matej o situácii na slovenských železniciach diskutoval v relácii Regina v televízii RTVS :2.

IDH v médiach  •  09.06.2022