Európske mýto na Slovensku

Publikované dňa 08.03.2024

Európske elektronické mýto spustia na Slovensku po odkladoch 15. marca. Poplatky tak už nebude vyberať len SkyToll. Národná diaľničná spoločnosť podpísala zmluvy so štyrmi poskytovateľmi. 

Odporúčané články

Slovnaft protestuje proti novej dani. Ak by zažalovali Slovensko, nečudoval by som sa, tvrdí analytik

Spoločnosť Slovnaft, ktorá patrí pod maďarskú skupinu Mol, je proti dani, ktorú nedávno schválila slovenská vláda. Z tzv. solidárneho prí...

IDH v médiach  •  07.12.2022

Bratislava dostane na cesty dvakrát viac

Rozpočet magistrátu hlavného mesta na infraštruktúru sa zvýši o trinásť miliónov eur z vládneho mešca.

IDH v médiach  •  15.12.2017

Exministrovi Malchárkovi sa dva a pol roka po Gorile stále darí: Stavia ďalšiu predajňu za 15 miliónov!

Podľa Ondreja Mateja z Inštitútu pre dopravu a hospodárstvo to môže byť od 13 do 16 mil. eur. „Záleží to na cene pozemkov,“ objasnil svo...

IDH v médiach  •  02.07.2014