Koľko nás budú stáť vlaky zadarmo?

Publikované dňa 25.11.2014

Po zavedení bezplatného cestovania a petícii spustenej o.z. Nová generácia sa na Slovensku spustila vlna sporov o tom, aké budú mať tieto radikálne kroky dôsledky. Štát vyčíslil, že ho cestovanie zadarmo bude stáť 13 miliónov, analytici však predpokladajú vyššie čísla.

Odporúčané články

Výhodnosť širokorozchodnej trate pre Slovensko je otázna, odborníci majú protiargumenty

Hovoriť o potrebe a výhode projektu výstavby širokorochodnej železnice cez Slovensko z Košíc do Bratislavy je podľa Inštitútu pre dopravu a ...

IDH v médiach  •  10.06.2019

Železnice idú na doraz, chýbajú peniaze

Železniciam chýba tento rok vyše 150 miliónov eur. A to napriek tomu, že koalícia peniaze pre obe spoločnosti vyčlenila v rozpočte, v takzvan...

IDH v médiach  •  24.02.2023

Efektivita slovenského mýtneho systému

Diskusia v relácii Z prvej ruky na tému Efektivita slovenského mýtneho systému.

IDH v médiach  •  02.12.2019