Koľko nás budú stáť vlaky zadarmo?

Publikované dňa 25.11.2014

Po zavedení bezplatného cestovania a petícii spustenej o.z. Nová generácia sa na Slovensku spustila vlna sporov o tom, aké budú mať tieto radikálne kroky dôsledky. Štát vyčíslil, že ho cestovanie zadarmo bude stáť 13 miliónov, analytici však predpokladajú vyššie čísla.

Odporúčané články

Tunel Višňové sa stavia už 20 rokov. Doteraz ho nedokončili

Zákazku pred vyše štyrmi rokmi získalo konzorcium Salini Impregilo – Dúha. Na stavbe sa trápi.

IDH v médiach  •  06.12.2018

Žilinčania sa musia pripraviť na zmenu. Jeden z vlakov musia vymeniť za autobus, využívali ho najmä študenti

V Žiline sa mení organizácia všetkých nástupíšť na železničnej stanici. Štyri uzatvoria a nastupovať na vlaky sa bude na zrekonštruovan...

IDH v médiach  •  30.09.2024

Štúdio 24 o prácach na razení tunela Okruhliak

Národná diaľničná spoločnosť slávnostne začala raziace práce na 1,8 kilometra dlhom tuneli Okruhliak. Ten je súčasťou rýchlostnej cesty ...

IDH v médiach  •  24.04.2024