Štát platí 20-tisíc eur za wi-fi v jednom vagóne

Publikované dňa 25.01.2017

Nová wi-fi vo vlakoch stojí štát státisíce eur. V cene nie sú dátové služby. Podľa analytikov je zákazka oproti cene v minulosti predražená. Sporný môže byť aj spôsob obstarania technológie.

Odporúčané články

Bezplatná preprava nás stála majland: Skončia vlaky zadarmo?! Ako sa zmeny dotknú študentov a dôchodcov

Čakajú študentov a dôchodcov veľké zmeny? Nový riaditeľ Železničnej spoločnosti Slovensko Roman Koreň je vo svojej funkcii len mesiac, no ...

IDH v médiach  •  11.06.2021

Diaľnice musia ustúpiť. Pozrite sa, aké plány má Sieť

Najskôr rýchlostné cesty, potom diaľnice. Práve dobudovanie R2, R3, R4 a R7 majú podľa strany Sieť, ktorej nominant bude šéfovať ministerst...

IDH v médiach  •  22.03.2016

Čítanie, hry, podcasty i práca. Strávte čas na cestách účelne!

Desaťtisíce Slovákov každý deň cestujú za prácou do veľkých miest. Ako môžete stráviť desiatky minút?

IDH v médiach  •  12.06.2019